"Новае жыццё", официальный сайт газеты, г. Новогрудок

ВЫСТАВКИ, ПРАЗДНИКИ, КОНЦЕРТЫ, ПАМЯТНЫЕ МЕРОПРИЯТИЯ...

WnT56wpCCQk.jpg

***







***
КАНЦЭРТНЫЯ ПРАГРАМЫ ДЛЯ ВЫБАРШЧЫКАЎ

17 лістапада, у дзень выбараў дэпутатаў Палаты прадстаўнікоў Нацыянальнага сходу Рэспублікі Беларусь сёмага склікання ў памяшканнях, дзе размешчаны выбарчыя ўчасткі, пройдуць святочныя канцэртныя праграмы аддзела культурна-масавай работы і народнай творчасці «Беларусь у маім сэрцы».

г. Навагрудак
10.00 – ААТ «Навагрудскі завод газавай апаратуры»;
11.00 – ААТ «Навагрудскі завод металавырабаў»; 
12.00 – інтэрнат ААТ «Навагрудскі завод газавай апаратуры»;
13.00 – ДУА «Навагрудская спецшкола-інтэрнат для дзяцей з цяжкімі парушэннямі мовы».

Навагрудскі раён:
11.00 –  канцэрт творчых калектываў Ладзеніцкага  СДК і Ладзеніцкай ВПК д/с БШ «Слаўлю цябе, мая Белая Русь» (Ладзеніцкі сельскі выканаўчы камітэт); 
12.00 – канцэрт у Кміцянскай сельскай бібліятэцы-­клубе;
12.00 –  канцэрт «Народ выбірае годных» (Вераб’евіцкі СДК-ЦТТ);
12.30 – канцэрт «Мая Радзіма – Беларусь» (Бенінскі СК);
12.30 – канцэрт «Ганаруся родным краем!» (Харосіцкі СДК);
12.40 – канцэрт творчых калектываў Любчанскага ГДК «Зямля родная, твае мы дзеці» (Любчанская СШ); 
14.30 – канцэрт у будынку дыспетчарскай ААТ «Прынёманскі» ў в. Галынь; 
16.00 – канцэрт у Вераскоўскім сельскім клубе-­бібліятэцы;
13.00 – канцэрт творчых калектываў Ацмінаўскага СК «Разам за квітнеючую Беларусь» (Ацмінаўскі СК);
13.00 – канцэрт творчых калектываў Шчорсаўскага СДК-ЦТТ «Наш выбар правераны часам» (Шчорсаўскі СДК-ЦТТ);
14.30 – канцэрт у памяшканні дыспетчарскай ААТ «Шчорсы» ў в. Лаўрышава;
13.00 – канцэрт «Ганаруся родным краем!» (ДУА «Нягневіцкая СШ»);
14.00 – канцэрт творчых калектываў Кашалеўскага СДК «Наш выбар – наша будучыня» (Запольскі СК);
14.00 – канцэрт «Выбіраем разам» (Няўдзянскі СК);
14.00 – канцэрт творчых калектываў Пятрэвіцкага СДК «За будучыню Беларусі» (Пятрэвіцкі ВПК д/с СШ);
15.00 – канцэрт «Мы выбіраем будучыню» (Брольніцкі СДК).

***













***